PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=143622}

Czarna księga

Zwartboek
7,4 11 130
ocen
7,4 10 1 11130
7,0 3
oceny krytyków
Czarna księga
powrót do forum filmu Czarna księga

Fantastyczny i jednoczesnie przerazajacy. Nie jest to film najlatwiejszy - trzeba troche pomyslec i posiadac przynajmniej 5 gramow empatii. Ale to majstersztyk. A pani ktora zagrala glowna role, to istny demon... aktorstwa. :) Brawo dla europejskiego kina!

ocenił(a) film na 6
Neko_

Nie bardzo rozumiem na czym miałaby tu polegać trudność tego filmu i nad czym można tu mysleć? Wszystko wątki są tłumaczone , zero niedomówień. Zupełnie mnie też nie przekonuje wątek miłosny w tym filmie- strasznie schematycznie i naiwnie przedstawiona "zakazana miłość". Na dodatek , jak dla mnie mimo że ten film jest europejski to zrobiony jest pod względem fabularnym , bardzo po amerykańsku ( tzn tak żeby "bawić widza non stop poprzez pokazywanie mu ciągle jakiś nowych elementów żeby sie przypadkiem nie znudził). Można obejrzeć , ale bez przesady.

ocenił(a) film na 10
chiapas

W takim razie zapraszam do oglądania Kubusia Puchatka :) tam jest wszystkiego "jak w sam raz" :)))

Albo za dużo albo za mało, albo za słodko albo za brutalnie...matko, ludziom dogodzić to CUD!

ocenił(a) film na 6
rybka_9

Nie no pewnie. Arcydzieło to jest jakich mało - Felinni i inny tacy niech się schowają ze swoim szajsem. A jak komu sie nie podoba i wyraża swoje zdanie to niech idzie oglądać Puchatka...

ocenił(a) film na 10
chiapas

Oooooo przepraszam bardzo! Ani autor tego tematu, ani też ja, nie skrytykowaliśmy Felinniego bądź innych znamienitych twórców! Najzwyczajniej w świecie wyraziliśmy (ja w swoim temacie)podziw dla tego filmu :) Wyraziliśmy swoje zdanie :) Mamy przecież prawo do tego, aby zachwycać się tym czy innym prawda?

Puchatek był dla rozluźnienia atmosfery :))))

Neko_

Zgadzam się, bardzo mi się podobał.Skłania do pewnej refleksji i zamyślenia.Dobrze,że nie żyjemy w tamtych czasach...

Elga_482

Bez przesadyzmu.Film dobry,akcja toczy się wartko.Troszkę wątków i wydarzeń które miały miejsce na froncie zachodnim.Coś innego tak bym określił.Działo się wiele - czy aby nie za wiele?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones