PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=143622}

Czarna księga

Zwartboek
7,4 11 133
oceny
7,4 10 1 11133
7,0 3
oceny krytyków
Czarna księga
powrót do forum filmu Czarna księga

ale jak ktoś sobie sciagnie z internetu , bo NIGDZIE NIE MOZNA GO OBEJRZEC, to popelni przestepstwo bo chciał obejrzeć film który solidnie ukryto przed nim, aby czasem nie obejrzał.

GraF

hehe, oj biedny.
ja na szczęście będę miała jutro okazję go obejrzeć w kinie, ale takim małym, kameralnym, bo oczywiście w żadnych multikinach go nie ma, jak to z resztą często bywa z wieloma dobrymi filmami.

elizkas

ja niestety mieszkam w małej miescinie i musiałbym jeździc daleeeeko , albo czekac rok na pokazanie sie w naszym kinie :)
A niestety ne istać mnie na dojazd do dużego miasta, więc pozostaje mi przebidowanie czasu i czekanie bo na to jeszcze mnie stac :(

GraF

...o nic sie juz nie musicie martwic...sciaganie filmow z neta to juz nie przestepstwo...jestem teraz od paru miesiecu w USA i sie dowiedzialem ciekawych rzeczy tutaj...przede wszystkim,ze znany milliarder Bill Gates przyznal sie dziennikarzom jakiejs gazety,ze sam sciaga filmy z neta,a dlatego,ze lubi ogladac nowe produkcje wczesnie u siebie w domu...i co?? - i nic mu nie zrobili...a czemu??...nie wiem,moze dlatego,ze ma kase...a moze dlatego,ze producenci filmowi sie nie pluja,bo i tak zbijaja duza kase na filmach...tutaj najbardziej to sie pluja piosenkarze,bo sie sciaga ich muze z neta i mniej zarabiaja...i dlatego przede wszystkim sciaga sie piratow muzycznych...jak ktos chce sobie o tym poczytac - to zapraszam na google - wpiszcie RIAA - poczytacie sobie o tym...jest to jakas swiatowa firma,ktora zajmuje sie wylapywaniem pirato, i jak juz mowilem przede wszystkim muzycznych...
...wiec ja popieram Billa Gatesa,bo jak cos robisz na wlasny uzytek to jest wporzadku,ale jak chcesz czerpac z tego korzysci,to juz jest przestepstwo i tego sie nie powinno robic...
...a wezmy np. mojego wujka,ktory ma karte telewizyjna w kompie i sobie sam nafrywa filmy z telewizora...to jest prawie to samo,jak sciagniecie sobie filmu z neta,tylko z ta wada,ze nowe filmy w TV pojawiaja sie dopiero po kilku miesiacach...czy to tez piractwo??...toz to prawie tak samo jak nagrywanie sobie filmow z TV na kasety VHS...a piratem juz jestes gdy ten film porzyczysz komus do ogladniecia...zaloze sie,ze duzo osob tak kiedys robilo,kiedy nie bylo internetu,DVD i innych nowy duperelow...wiecniech juz te przewrazliwione osoby,ktore pisza,ze jestes piratem,bo se film sciagnales z neta - to niech skoncza ta pusta gadke,bo to sie robi temat wooooodaaaa,czyli bez konca...
...sorki,ze tu akurat o tym napisalem...
...dobra koncze to i lece zaraz sobie jakiegos filma z neta sciagnac ;p ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones