PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=143622}

Czarna księga

Zwartboek
7,4 11 133
oceny
7,4 10 1 11133
7,0 3
oceny krytyków
Czarna księga
powrót do forum filmu Czarna księga

Najbardziej mi się podoba lista nagrod wg filmwebu. Nagrod (czy raczej nominacji) film dostal wiele, dlugo by wymieniac, ale te najwazniejsze to: nominacja do nagrody BAFTA w kategorii najlepszego filmu nieanglojezycznego, nominacja do nagrody BAFTA w kategorii najlepszego filmu nieanglojezycznego, a także nominacja do nagrody BAFTA w kategorii najlepszego filmu nieanglojezycznego.

Jak patrze na takie rzeczy, to cholera mnie bierze, bo kiedy staram sie wzbogacić te strone o pewne informacje, czasem moze trudniej dostepne, nie tak powszechnie znane, a zatem - jak wierze - cenniejsze, sa konsekwentnie odrzucane. Przytrafilo mi sie to juz takze w przypadku uzupelniania nagrod (do filmu "Archeologia"), choc nie mniej irytujace bylo np. niezaakceptowanie opisu do "Teorematu", o ktory to opis sie az prosilo (i chyba dalej prosi)... A przeciez, jak sie zastanowic, nie robilem tego dla siebie, nie dla jakichs dziwnych punktow, ktore nie wiem po co sa... W kazdym razie skrupulatnosc, z jaka odrzucano moje inforamcje, w zestawieniu z fachowoscia doboru informacji chocby w rubryce NAGRODY do filmu "Czarna księga" (choć rzecz powtarza sie o wiele czesciej w rozlicznych miejscach) daje do myslenia. Np. kwestia "weryfikacji zrodel" - ja biore informacje z powaznej publikacji, ksiazki napisanej przez autorytet w sprawach filmu, a w odpowiedzi dostaje wytlumaczenie odrzucenia takiej informacji: "nie jestem w stanie zweryfikowac zrodla". Czy mam zatem rozumiec, ze na filmwebie chodzi wylacznie o zamieszczanie informacji z innych stron internetowych? Wzbogacanie zasobow sieci nie wchodzi w gre? Wtedy filmweb polegalby na porzadkowaniu, ale skoro tak dba sie o porzadek, to czemu tu taki bajzel?

No, duzo tego, ale wreszcie to z siebie gdzies wyrzucilem, hehe, nosilem w sobie, a "Czarna ksiega" rozdrapala rane:D

Pozdrawiam;)

ocenił(a) film na 9

Wpisz satoyama - japoński dokument
dałem tam cały opis ze szczegółami, reżyserami, itd i czas trwania poprawiłem itd. a jest to co widzisz czyli niewiele przeszło. Paranoja.

Sparzyłem się na samym początku swojego działania aktywnego na filmweb i od teraz póki sam czegoś nie nakręcę i nie będzie mi zależeć to nic poza dodawaniem surowych lub wspaniałych ocen nie planuję tu robić.

Filmweb to ŚCIEMA jak wszystko w "polskiej" stronniczej sieci
Niestety tez próbowałem robić coś dla "ludzkości" ale na szczęście szybko mi się odechciało
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones